WORDPRES

WORDPRES

Fiziksel Sunucu KiralamaWordpress Sunucu

Yüksek performansa sahip güçlü altyapısı ile dünyanın en popüler içerik yönetim sistemi olan WordPress için sunucu hizmeti sunan Kayzer Hosting, optimize edilmiş sunucu alanları ile kişisel ve kurumsal web siteleriniz için hosting hizmeti sağlar. WordPress'in işlevselliğinden ve gücünden faydalanmak isteyen herkes için mükemmel bir çözüm sunan Kayzer Hosting, yönetilebilir WordPress sunucuları ile hızlı ve güvenli bir hosting hizmeti sağlayarak sunucularını sizin kullanım amacınıza ve ihtiyacınıza göre optimize eder.

Kayzer Hosting ile Yüksek Performans Sunan WordPress Sunucu Hizmeti

Web sitenizi, bloğunuzu veya herhangi bir web platformu oluşturmanıza yardımcı olan WordPress sistemi, web sunucunuza yüklenebilen açık kaynak kodlu, PHP tabanlı yazılım hizmetidir. WordPress’in ihtiyacı olan tüm sunucu konfigürasyonlarına sahip birçok WordPress hosting modeli sunan Kayzer Hosting, WordPress’in verimli çalışabilmesi için yüksek disk kapasitesi, bant genişliği, CPU, RAM ve veritabanı gibi fiziksel ve donanımsal özellikleri en iyi şekilde ayarlayarak web sunucularınızın çok daha hızlı ve stabil çalışmasını sağlar. Güçlü altyapısı ile yüksek performans sunan Kayzer Hosting; Basic, Standart ve Unlimited WordPress hosting paketleri ile web sitenizi istediğiniz gibi özelleştirmenize yardımcı olur. Otomatik WordPress Core yazılımı ve güvenlik güncellemeleri ile sunucunuzu dış saldırılara karşı koruyarak kesintisiz bir hizmet sunar. Kullanıcıların sunucularını internet üzerinden kontrol etmesini ve düzenlemesini sağlaması için SSH erişim izni veren Kayzer Hosting ayrıca PHP 7’nin son sürümünü kullanarak sunucu performansınızı en üst düzeyde tutar. İşlemci olarak Intel Xeon E3 ve E5 modellerini tercih ederek donanımsal olarak kaynakları daha dinamik ve verimli bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur.

Yüksek Hızlı SSD Disk Hizmeti ile Güçlü ve Güvenli Sunucu Hizmeti

Hosting hizmeti çerçevesinde Linux ve Windows işletim sisteminin yanı sıra Plesk ‌‌Web, ‌CPanel ve ‌Direct ‌Admin kontrol paneli seçenekleri sağlayan Kayzer ‌‌Hosting, esnek ve uygun maliyetli hosting ihtiyacı olan kullanıcılar ve geliştiriciler için ideal bir hizmet sunar. Ayrıca 100 Mbit/s ile 1.000 Mbit/s arasında DDos koruma avantajı ile DDos saldırılarına karşı güvenliğinizi sağlayan hosting hizmeti, şüpheli etkinliklere karşı web sitenizi titizlikle korur. WordPress, sunucu kaynaklarını fazla kullanan bir içerik yönetim sistemidir. Bu nedenle hosting hizmeti alırken yüksek kapasiteli WordPress SSD sunucular tercih etmeniz önemlidir. Kayzer Hosting, 2 x 120 GB, 2 x 256 GB ve 2 x 500 GB SSD disklere sahip WordPress dedicated sunucu hizmeti ile hem güvenli hem de yüksek performanslı bir şekilde web sitenizi barındıran sunucu paketlerine sahiptir. %99,9 çalışma sözü ve para iade garantisi ile ücretsiz destek sunan Kayzer Hosting, ihtiyacınız doğrultusunda sunucu optimizasyonu sağlayarak bütün teknik konuları sizin yerinize halleder.

Kayzer Hosting ile Kaliteli WordPress Hosting Hizmeti

Yüksek donanım özellikleri ile en üst düzeyde sunucu performansı sunan Kayzer Hosting, web site yönetimiyle ilgili tecrübeli altyapısı ile birçok seçeneğe sahip WordPress hosting hizmeti sunar. Hız ve güvenlik ayarlarını ihtiyacınız doğrultusunda optimize ederek yüksek performanslı, kesintisiz hizmet sağlar. Trafik yoğunluğunuza ve içerik türünüze göre sağladığı pek çok alternatif hosting hizmeti ile tüm teknik işlemleri sizin için halleder. Kurumsal ve bireysel çözümler için geliştirilen SSD disk altyapısıyla yüksek erişim hızı sunar. Kalitesini kanıtlamış özel sunucuları ile WordPress paylaşımsız hosting hizmeti sunan Kayzer Hosting, sürekli güncellenen PHP ve MYSQL sürümleri ile sorgularınızın ve scriptlerinizin sorunsuz çalışmasına yardımcı olur.

Optimize edilen WordPress sunucuları ile kişisel web siteleri, blog siteleri, kurumsal siteler ve e-ticaret tabanlı web siteleri için birçok ek yazılım hizmeti sunarak her türlü ihtiyacınıza yönelik sunucu hizmeti sağlar. Profesyonel müşteri destek ekibi ile günün her saatinde WordPress sorularınıza ve problemlerinize çözüm üreterek sorunsuz ve kesintisiz bir destek sağlar.

Siz de Kayzer Hosting’in avantajlı ve uygun fiyatlı WordPress hosting hizmetinden faydalanmak için hemen hizmet satın alabilirsiniz.


SIKÇA SORULAN SORULAR

WORDPRES hizmetinde sıkça sorulan sorular

Dedicated sunucu, fiziksel bir sunucunun tüm kaynaklarının tek bir kullanıcıya tahsis edildiği sunucu kiralama yöntemidir. Kiraladığınız sunucuya ihtiyacınız olan işletim sistemi ve siparişiniz esnasında belirttiğiniz ek yazılımlar kurulup size teslim edilir.
Dedicated server kurulumu, sipariş sırasında tercih etmiş olduğunuz donanım ve yazılımsal özelliklerle, teknik ekibimiz tarafından gerçekleştirilmekte olup siparişinizde talep etmiş olduğunuz gereksinimlere göre maksimum 2 gün sürmektedir. standart sunucu talepleriniz aynı gün içerisinde karşılanabilmektedir.
Hayır. Sunucu kurulumu tamamen ücretsizdir.