CO-LOCATION

Co-Location

Fiziksel Sunucu Barındırma Teklif Formu


Sunucu Barındırma

Co-location diğer adıyla sunucu barındırma hizmeti, kullanıcıya ait donanımları, sunucu ile birlikte güvenli bir şekilde muhafaza eden, kesintisiz internet, elektrik ve soğutma desteği sağlamaktadır. Kayzer Hosting, bireysel, kobi ve kurumsal odaklı projeler sunarak çalışma ortamında kaliteli ve kesintisiz sunucu hizmetine ihtiyaç duyanlar için avantajlı ve ekonomik bir hizmet sunar.

Hem Detaylı Hem Ekonomik Co-Location Hizmeti

Güçlü bir altyapıya ihtiyaç duyduğu için sadece profesyonel hosting şirketleri tarafından sağlanan sunucu barındırma hizmeti, pek çok farklı siteye eş zamanlı olarak destek verebilen bir konfigürasyona sahiptir. Ortak yerleşim ya da sunucu barındırma anlamına da gelen Co-location hizmeti ile Kayzer Hosting, kişi ve kurumlara donanımsal sunucu hizmeti verir. Onlara, sunucu için ekstra bir harcama yapmalarını gerektirmeden kullanabildikleri bir veri merkezi sunar. Her zaman aktif kalması gereken sunucular için özel bir alan ayarlamanın yanı sıra, enerji hizmeti ve güvenlik gibi pek çok desteği tam olması gerektiği gibi verir.

Web trafiğiniz büyüdükçe ve iş hacminiz genişledikçe operasyonel olarak ihtiyaçlarınız da artar. Bu tür durumlarda tercih edebileceğiniz Kayzer Hosting sunucu barındırma hizmeti, sizi özel sunucu ortamı oluşturma yükümlülüğünden kurtarır. Aksi halde, kendi yerel sunucu barındırma alt yapınızı kurmanız gerekir. Kendi Co-location sisteminizi yapılandırmanız çok zor olmasa bile, barındırmak zor ve masraflı bir iştir. Ekstradan güç kaynağı ve jeneratör sistemi kurmanız ve sunucu ihtiyacınıza göre soğutma sistemini sağlamanız gerekir. Bu soğutma sistemi, ayrıca ortamın nemini de kontrol altında tutmalıdır. Kayzer Hosting, sunucu merkezleri özel olarak oluşturdukları alanlarda yer alan kabin odalarında korudukları sunucuları, iklim koruma sistemleri ile muhafaza eder. Sürekli gelişen websiteniz veya uygulamanız için ideal bir sunucu hizmeti olan Kayzer Hosting web server barındırma servisi, kaliteye ihtiyaç duyan ve bu işlemin maliyetlerini azaltabileceğiniz bir sistemdir. Güvenlik, hız ve sunucu kiralama hizmetleri ile zamandan da tasarruf etmenize yardımcı olur.

Kişiler, Şirketler, KOBİ'ler İçin Web Barındırma Hizmeti

Kayzer Hosting'de tüm merkez güvenlik sistemi ile anlık olarak kontrol edilir ve herhangi bir sorun oluştuğunda otomatik koruma sistemi devreye girer. İleri seviye yedekleme hizmeti sayesinde herhangi bir problem oluştuğunda verilerinizin güvenliği sağlanır. Kayzer Hosting'in uptime süresi yüksek olan sunucuları, her saniye binlerce işlemler gerçekleştirir. Verimli bir performans için bu işlemlerin sürekli olarak sağlanması gerekir.

Kesintisiz enerji ve bağlantı hizmeti ile profesyonel olarak hizmet veren Kayzer Hosting, sorunsuz bir şekilde bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak teknik donanım sistemine sahiptir. Hem büyük kurumsal şirketler veya büyük ölçekli internet siteleri, hem de KOBİ'ler için ideal bir seçenek olan Kayzer Hosting Co-location hizmeti, aynı zamanda operasyonel yükü çok fazla olan içerik siteleri ve uzun süre yayında olacak internet uygulamaları için de uygun altyapıya sahiptir.

Bireysel ve kurumsal projeleriniz için sağlam güvenlik, güçlü enerji sistemi ve güvenli altyapı hizmeti sunan Kayzer Hosting, size 10 Mbps'dan 10 Gbps'a kadar hızlı ve kesintisiz internet erişimi sağlar. Özel olarak dizayn edilen veri merkezi, havayı en uygun sıcaklık düzeyine ayarlayan iklimlendirme sistemi ile başarılı performans gösterir.

Kayzer Hosting ile Güvenli Sunucu Farkı

Kayzer Hosting, alanında uzman teknik ekibi ile profesyonel destek sunarak, sunucularınızla ilgili  problemlere 7/24 çözüm üretir. Her ayrıntısı ile daha verimli ve dengeli bir sunucu hizmeti sağlayan veri merkezlerindeki yedek internet ve elektrik hattı ile sürekliliği garanti altına alır. Sunucunuzun hat kullanımını sürekli olarak takip etmenize olanak sağlayan kontrol paneli ile de projelerinize yönelik web barındırma hizmeti vererek sizin için tüm bakım işlemlerini ve olası riskleri tespit edip ortadan kaldırmayı üstlenir. Kurulum, yönetim, takip ve izleme desteği ile DDOS saldırılarına karşı koruma sağlayan Kayzer Hosting, işletim sistemi ve diğer gereksinimler çerçevesinde verdiği sunucu barındırma hizmetini özel ihtiyaçlarınıza en uygun hale getirir. Kayzer Hosting'in benzersiz sunucu barındırma hizmetinden hemen faydalanmaya başlamak için iletişime geçerek ihtiyaçlarınızı anlatmaya ne dersiniz?


SIKÇA SORULAN SORULAR

Co-Location hizmetinde sıkça sorulan sorular

Co-Location Şirketinize ait sunucuların Datacenter alt yapımız bünyesinde barındırılması, elektrik ve hat kapasitesinin tarafımızdan sağlanması hizmetidir.