MAGENTO

MAGENTO

Fiziksel Sunucu KiralamaMagento Sunucu

Güçlü donanım seçenekleri ve hızlı ‌optimizasyon özelliği ile ihtiyacınız doğrultusunda özel olarak hazırlanan ‌Magento sunucular, Kayzer ‌Hosting ayrıcalığı ile kesintisiz ve sorunsuz bir performans sunar. Özellikle ‌e-ticaret alanında kullanılan ‌hosting hizmeti, %99,9 aralıksız çalışma süresi sunarak müşterilerinizin size 7 gün 24 saat ulaşabilmesini sağlar.

 Kesintisiz ‌Magento ‌Hosting Hizmeti

Kayzer ‌Hosting ‌Magento Sunucu hizmeti, küçük işletmeler, orta ölçekli şirketler ve girişimler için uygun altyapısı ile sizin ve müşterileriniz için hızlı ve yüksek işleme gücüne sahip ‌hosting hizmeti sağlar. Kolay yönetilebilir arayüzü ile alışveriş deneyimini başarılı bir şekilde entegre eden ‌Magento fiziksel sunucu kiralama hizmeti, perakende satış sistemi ve sipariş yönetimi ile müşterileriniz için sorunsuz bir alışveriş deneyimi sunar. RAM, ‌CPU ve ‌SDD gibi donanımları tek bir kullanıcıya tahsis eden ‌Magento sunucu hizmeti bünyesinde başka bir kullanıcının herhangi bir verisi barındırmaz. Bu nedenle hızlı, yüksek ve sorunsuz bir performansa sahiptir.

Güvenli ve Yüksek Performanslı Magento Alt Yapısına Özel Sunucu Hizmeti

Magentoya özel olarak ayarlanmış sunucular Kayzer ‌Hosting güvencesi ile yüksek güvenlikli ve performanslı olarak sitenizi yönetmenize yardımcı olur. Verilerinizin çalınmasını engelleyen güvenlik sistemi ile hem müşterilerinizin hem de sizin verilerinizi herhangi bir saldırıya karşı korur. ‌Magento paylaşımsız ‌hosting hizmeti ile verileriniz sadece tek bir kullanıcı dahilinde yönetilir. Arama motorlarından maksimum seviyede faydalanmanız için yüksek performans ve hızlı açılma konusunda yardımcı olan Kayzer ‌Hosting ‌Magento sunucu hizmeti, ‌web siteniz için profesyonel çözümler sunarken kesintisiz hizmeti ve fonksiyonel altyapısıyla kullanıcı ihtiyaçlarının tamamını karşılamayı amaçlar.

Güçlü Sunucu Altyapısıyla İdeal ‌Magento ‌Hosting Hizmeti

Profesyonel hizmet anlayışı ile sadece ‌Magento için yapılandırılmış özel sunucu ve ‌hosting paketleri sunan Kayzer ‌‌Hosting, tüm ‌‌optimizasyon, güvenlik ve hız ayarlarını sizin için en iyi şekilde yapar. ‌Windows ve ‌Linux altyapısı ile tüm ayarları ihtiyacınız doğrultusunda ‌optimize ederek kitlenize ve trafik yoğunluğunuza göre pek çok alternatif paket seçeneği sunar. Yüksek performansa sahip ‌Intel ‌Xeon serisi işlemcilerden oluşan sunucu sistemi ile en üst düzeyde ‌Magento ‌hosting performansı sağlayarak gerekli tüm işlemleri sizin yerinize halleder.

‌Web sitenizin, sunucu ile uyumlu çalışıp çalışmadığını test eden tecrübeli kadrosu ile 7/24 teknik destek sunan Kayzer ‌‌Hosting, ‌Magento sunucu işlemlerini de en kolay şekilde yönetmenize yardımcı olur. Yüksek güvenlikli sunucu hizmeti ile verilerinizi koruma altına alarak ‌web sitelerinizden maksimum verim almanıza yardımcı olur.

Siz de Kayzer ‌‌Hosting'in ‌Magento Sunucu hizmetini alarak pek çok faydaya sahip olmak için hemen iletişime geçebilirsiniz.


SIKÇA SORULAN SORULAR

MAGENTO hizmetinde sıkça sorulan sorular

Dedicated sunucu, fiziksel bir sunucunun tüm kaynaklarının tek bir kullanıcıya tahsis edildiği sunucu kiralama yöntemidir. Kiraladığınız sunucuya ihtiyacınız olan işletim sistemi ve siparişiniz esnasında belirttiğiniz ek yazılımlar kurulup size teslim edilir.
Dedicated server kurulumu, sipariş sırasında tercih etmiş olduğunuz donanım ve yazılımsal özelliklerle, teknik ekibimiz tarafından gerçekleştirilmekte olup siparişinizde talep etmiş olduğunuz gereksinimlere göre maksimum 2 gün sürmektedir. standart sunucu talepleriniz aynı gün içerisinde karşılanabilmektedir.
Hayır. Sunucu kurulumu tamamen ücretsizdir.