FİZİKSEL SUNUCU

FİZİKSEL SUNUCU

Fiziksel Sunucu KiralamaFiziksel Sunucu

Donanım ve yazılım ihtiyaçlarınız doğrultusunda yüksek performansa sahip fiziksel sunucu hizmeti sunan Kayzer Hosting, web sitelerini ve mobil uygulamalarını kendilerine ait paylaşımsız sunucularda barındırmak isteyen bireysel ve kurumsal müşterilere, son teknoloji ürünü ve donanım arızalarına karşı garantili fiziksel sunucu hizmeti sunar.

Yüksek Performansa Sahip Güçlü Fiziksel Sunucu Hizmeti

Fiziksel sunucu alanında güçlü konfigürasyon ve bağlantı genişliği sunan Kayzer Hosting, yüksek kaliteli donanım seçenekleri ile hızlı ve kesintisiz bir sunucu hizmeti sağlar. Birbirinden farklı donanım özelliklerine sahip birçok sunucu modeli ile kapasite ve performans bakımından projelerinizi sunucuya göre değil, sunucunuzu projelerinize göre optimize etmenize olanak tanır. Özellikle tercih edilen Intel Xeon E3 ve E5 işlemciler ile diğer sunuculara oranla 3 kat daha hızlı bir performans gösterir. Tek işlemci ile yüksek güç ve verimlilik sağlayan sunucu hizmeti sunan Kayzer Hosting, 3 işlemci kapasitesine sahip tek işlemci modeli ile işlemci başına ödeyeceğiniz lisans maliyetlerini azaltmanıza yardımcı olur. Windows ve Linux işletim sistemlerinin yanı sıra 8, 16, 32 GB RAM özelliğine sahip sunucu modellerini bünyesinde bulunduran Kayzer Hosting, kullanıcılarına donanımsal ve yazılımsal olarak pek çok seçenek tanır. Örneğin 450 GB SAS diskine sahip DELL R410 sunucu modeli, Intel Xeon E5620 işlemcisi ile 16 GB DDR3 RAM hizmeti sunarak 100 Mbit hızlı internet erişimi ve DDOS koruması sağlar. Tamamı size özel kaynaklardan oluşan fiziksel sunucu hizmeti, yüksek uptime gücü ile web projeleriniz için kesintisiz bir performans sağlar. Önceliği yüksek kaliteli bir hizmet sunmak olan Kayzer Hosting, yüksek güçlü performans ve disk güvenliği ile alanında en iyi donanımsal özelliklere sahip DELL R210, DELL R410 ve DELL 510 modelleri ile bireysel ve kurumsal kullanıcılar için maksimum Fiziksel sunucu hizmeti sağlar.

Kayzer ‌Hosting Güvencesiyle Yüksek Performanslı Sunucu Hizmeti

Plesk panel, CPanel ve Direct Admin kontrol paneli seçenekleri sunan Kayzer Hosting, fiziksel sunucularınızı kolaylıkla yönetmenize yardımcı olurken özellikle yüksek trafiği olan web site ve uygulamalarınız için büyük kolaylık sağlar. Ayrıca Litespeed Web Host, MagicSpam ve LS Litemage seçenekleri ile birçok farklı ek yazılım hizmeti sunan hosting servisi, 100 Mbit/s ile 1.000 Mbit/s arasında erişim seçeneği sağlar. Diğer adı dedicated yani paylaşımsız sunucu olan fiziksel sunucu, site içerisinde çok fazla veri ve görsel bulunduran, trafik hacmi yüksek olan ve verilerinin paylaşımlı sunucularda yer almasını istemeyen kullanıcılar için ideal bir seçenektir. Yüksek performansı ile hızlı ve kesintisiz işlem yapmanız için güçlü bir altyapı desteği veren Kayzer Hosting, dedicated server hizmeti ile kişi veya kurumlara özel hosting modelleri sağlarken oldukça güvenli bir kulanım alanı sunar. Ayrıca herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmanız durumunda verilerinizi güvenli bir şekilde yedeklemenize olanak tanıyan Kayzer Hosting, geriye dönük 50 GB ile 200 GB arasında yedekleme seçeneğine sahiptir. İhtiyacınıza göre değiştirilebilir sunucu özellikleri, web trafiğinizi ve veri boyutunuzu artırdığınız zaman büyük kolaylık sağlar. Böylelikle hız, saklama ve barındırma konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamanıza engel olur.

Güçlü Altyapı, Sorunsuz Erişim

Fonksiyonel seçenekleri ile işletim sistemi, kontrol paneli, işlemci, DDos ve yedekleme alanı gibi pek çok seçeneğe sahip olan Kayzer Hosting, ücretsiz kurulum desteği ile fiziksel sunucu kiralama hizmeti sunar. Tercih etmiş olduğunuz donanım ve yazılımsal özellikler ile fiziksel sunucu satın almanıza yardımcı olurken kaliteli ve profesyonel altyapı desteği sağlar.

IP üzerinden engelleme özelliğine sahip olan fiziksel sunucular, dışarıdan gelebilecek olan saldırılara karşı sitenizi korumanıza yardımcı olur. Tercih ettiğiniz işletim sistemi ve yönetim paneli ile sisteminizi anlık olarak yönetmenize olanak sağlayan arayüzü, tüm sunucu ihtiyaçlarınıza etkili çözümler sunar.

Geliştirdiği altyapısı ile sunucu ve verilerinizi daima güvende tutan hosting firması, dedicated server nedir ve nasıl yönetilir gibi temel soruların yanı sıra bireysel ve kurumsal tüm sunucu problemlerinize çözüm sunan teknik destek hattı ile 7/24 hızlı ve kaliteli sunucu hizmeti sağlar.

Siz de Kayzer Hosting'in benzersiz fiziksel sunucu hizmetinden hemen faydalanmaya başlamak için iletişime geçebilir, ihtiyacınız doğrultusunda yüksek performansa sahip sunucu hizmeti alabilirsiniz.


SIKÇA SORULAN SORULAR

FİZİKSEL SUNUCU hizmetinde sıkça sorulan sorular

Dedicated sunucu, fiziksel bir sunucunun tüm kaynaklarının tek bir kullanıcıya tahsis edildiği sunucu kiralama yöntemidir. Kiraladığınız sunucuya ihtiyacınız olan işletim sistemi ve siparişiniz esnasında belirttiğiniz ek yazılımlar kurulup size teslim edilir.
Dedicated server kurulumu, sipariş sırasında tercih etmiş olduğunuz donanım ve yazılımsal özelliklerle, teknik ekibimiz tarafından gerçekleştirilmekte olup siparişinizde talep etmiş olduğunuz gereksinimlere göre maksimum 2 gün sürmektedir. standart sunucu talepleriniz aynı gün içerisinde karşılanabilmektedir.
Hayır. Sunucu kurulumu tamamen ücretsizdir.