VDS

VDS

Fiziksel SSD Sunucu KiralamaVDS Sunucu

RAM, CPU ve SSD Disk gibi fiziksel sunucu kaynaklarının birtakım uygulamalar aracılığı ile bölünmesi, VDS hizmetini ortaya çıkartır. Kayzer Hosting'in avantajlı VDS sunucu hizmeti, tüm VDS ihtiyaçlarınızı kolayca karşılar.

VDS Sunucu Nasıl Çalışır?

Kayzer Hosting VDS hizmetinin ana özelliği, farklı işletim sistemleri üzerinde kendi donanım ve yazılım kaynaklarına sahip olmasıdır. Açılımı Virtual Dedicated Server olan bu sunucu hizmeti, hem diğer sunuculardan bağımsız hem de kullanıcıya özeldir. Bu nedenle sunucuda bölünen RAM, CPU ve SSD Disk'in tamamı kullanıcıya verilir. Kaynaklar kullanılsın veya kullanılmasın, bir başka VDS SSD sunucusu tarafından faydalanılamaz. Bu sayede, diğer VDS sunucuları birbirinden etkilenmeden çalışır. Ayrıca VDS sunucularında yazılım kurulumu ile ilgili herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir. Kayzer Hosting'in sağladığı bu sunucular, kullanıcılara kendi uygulamalarını geliştirme, dağıtma ve barındırma imkânı verir.

Bir bulut sistemi uygulaması olan VDS, fiziksel olarak bir sunucu barındırmaz. Bunun yerine, sunucuyu bir başkasının barındırma hizmetleri dahilinde tutmayı sağlar. Kayzer Hosting, size sağladığı sunucuya diğer kullanıcıların dahil olamaması nedeniyle performans açısından çok ciddi avantajlar sunar. Ayrıca, kullanılan sanallaştırma uygulaması işlemci tarafından desteklendiği için sunucuların performansını etkilemez.

Hem Güvenli, Hem Size Özel VDS Sunucu

Kayzer Hosting'in uzman ekibinin, kaynakları doğrudan donanımsal olarak paylaştırarak oluşturduğu yüksek performanslı VDS sunucular, kendine özel bir sisteme ihtiyaç duyan uygulamalar için idealdir. Güvenlik ve kullanılabilirlik açısından oldukça kolay bir şekilde yönetebileceğiniz bu sunucu sistemi, kendi mail sunucusunu kurmak isteyen kişilerin yanı sıra e-ticaret siteleri veya yüksek yoğunluğa sahip websiteleri için de uygun bir çözümdür. CRM ve ERP için de ideal bir sunucu olan VDS'nizin kapasitesini ihtiyacınız doğrultusunda değiştirebilirsiniz.

Özellikle depolama alanında etkili bir performans sergileyen Kayzer Hosting SSD VDS sunucu sisteminin yüksek performanslı olmasının en temel kaynağı, SSD’lerin normal disklere oranla daha fazla IOPS (input/output operation per second) kapasitesine sahip olmasıdır. Kurumsal ya da bireysel bütün projeleriniz için istediğiniz şekilde düzenleyebileceğiniz VDS SSD sunucu hizmeti ile projelerinizi sunucuya göre değil, sunucunuzu projelerinize göre optimize edebilir, dilediğiniz ayarlamaları kolayca yapabilirsiniz. Donanımsal veya yazılımsal hataları hızla algılayan Cluster mimarisi ile çalışan bu VDS sunucuları, belirli konfigürasyonlar ile yapılandırılarak yedekli bir şekilde çalışan sunucu kümelerine sahiptir. Kayzer Hosting VDS sistemine atanan donanımlar ana sunucunun bölünmesiyle oluşan diğer VDS’ler tarafından kullanılmadığı için, daha fazla kullanılabilirlik, ölçeklenebilirlik ve güven sağlar.

Profesyonel VDS Sunucu Hizmeti

Güçlü altyapısı ve opsiyonel seçenekleri ile sizin için ideal fiziksel VDS kiralama hizmeti sunan Kayzer Hosting, ücretsiz kurulum ile beraber pek çok işletim sistemi ve kontrol paneli seçeneği sunar. Sorunsuz sistemi sayesinde hızlı bir performans sergileyen kaynak yönetimi ile sunucu kaynaklarınızı dilediğiniz gibi güncellemenize olanak sağlar. İhtiyacınıza göre yapılandırılmış RAM, CPU ve SSD Disk alternatifleri ile yüksek performans vadeden ekonomik VDS sunucu, geliştirilmiş kontrol paneli özellikleri ile sisteminizi anlık olarak yönetmenize imkan yaratır.

Ayrıca, isterseniz Windows VDS, isterseniz Linux VDS seçebilme imkânı tanıyan altyapısı ve özel olarak geliştirilen veri yedekleme sistemi ile sunucu verilerinizi daima güvende tutar. Intel Xeon E5 Sunucu işlemcilerine sahip güçlü ve kaliteli donanımı ile profesyonel ve kesintisiz bir VDS hosting hizmeti sunan Kayzer Hosting, bireysel ve kurumsal tüm sunucu ihtiyaçlarınıza etkili çözümler getirir. Kayzer Hosting'in güvenli, sağlam, ucuz VDS sunucuları, her türlü sorunuza en hızlı şekilde cevap vererek size 7/24 erişim imkanı sunan teknik destek hattı ve uzman kadrosu ile kaliteli bir hizmet deneyimi yaşatır. Siz de bu deneyimden faydalanmak için hemen Kayzer Hosting ile iletişime geçin. 


SIKÇA SORULAN SORULAR

VDS hizmetinde sıkça sorulan sorular

Hayır. Sunucu kurulumu tamamen ücretsizdir.